Ортопедичний матрац 180х200 (ПІДБІР)

Зазвичай, коли клієнти звертаються з запитом підібрати ортопедичний матрац ми робимо це особисто консультуючи клієнта у нас в Студії, але враховуючи сьогоднішню ситуацію доводиться знаходити способи, як організувати віртуальний офіс.

Розпочнемо з того, що ми підбираємо ортопедичний матрац на ваших умовах. Ви ділитесь з нами побажаннями (інколи навіть називаєте ціну), а ми підбираємо рішення, яке за своїми характеристиками перевершує ваші очікування.

Взагалі, комфортний ортопедичний матрац – це лише 50%-гарантія вашого здорового сну, бо інші 50% це те, що ви все ж таки лягаєте спати ( і добре, якщо вчасно).

На які параметри ми будемо опиратись, коли підбираємо ортопедичний матрац:

 1. Який тип матрацу ми обираємо – пружинний чи безпружинний. Та побажання до наповнення – з кокосовою койрою, латексом, піною з ефектом пам’яті.
 2. Висота матрацу (слід враховувати конфігурацію ліжка – якщо є підйомний механізм, чи достатньо місця для матрацу при підйомі).
 3.  Жорсткість (м’який, середній або жорсткий).
 4. Допустиме навантаження на 1 спальне місце. І яка вагова різниця між парою, якщо матрац двоспальний.
 5. Бюджет.

Пружинний чи Безпружинний ортопедичний матрац?

Пружинний чи безпружинний ортопедичний матрац. Який краще?

На фото дуже добре видно, що матрас, по суті, як сендвіч. Основний блок (пружинний чи безпружинний) і додаткові шари. Одні виконують роль захисника основного блоку, інші відповідають за комфорт чи жорсткість.

Найбільш популярні моделі:

Популярні безпружинні ортопедичні матраци

Пружинні ортопедичні матраци

Якщо уважно подивитись на ці фото – видно, що це матраци аналоги, так

 • AERO (№1 по продажах безпружинних матраців у нас) і його аналог Імперіал Меморі Латекс відрізняються основним блоком, тканиною і висотою,
 • ARIZONA i TEXAS – основним блоком. В пружинному варіанті є шар латексованої піни, завдяки якому висота пружинного матраса більша на 4 см,
 • DUAL Comfort i SPRING Comfort відрізняються основним блоком і висотою.

Порівнюючи ці моделі матраців вже стає зрозуміло, що ціна на пружинні матраци нижча, ніж на безпружинні. Також на формування ціни впливає тип тканини, тип додаткових шарів та їх висота.


Далі додамо ще для порівняння матраци інших виробників

EMM ортопедичні матраци середньої жорсткості

Короткі коментарі по даних матрацах:

 • в матраці Relax Duo  – 7-зональний анатомічний пружинний блок. Це значить, що пружини в ньому розділені на блоки, відповідно до будови людини і мають різну ступінь стиснення. В зоні плечей та стоп матрац буде м’якше, а в зоні тазу та стегон – найбільша підтримка. Дуже популярний матрац серед наших замовників
 • Ortopedic Senso New вирізняє піна з додаванням гранул гелю – інноваційний матреіал з високими ортопедичними властивостями. А також достатньо великий шар піни меморі. Це позначилось на ціні, але комфорт та здоровий сон гарантовані
 • порівняно з усіма попередніми моделями SIGMA є найбільш бюджетним безпружинним матрацом. Але, піна з гранулами термогелю та піна меморі + дуже приємна натуральна тканина чохла вирізняє його серед інших  безпружинних матраців.

Популярні отропедичні матраци Matroluxe

Короткі коментарі:

 • Матрац Delhi є надзвичайно комфортним та зручним, незмінна класика, яку люблять і частіше за все обирають клієнти. Жорсткість матраца зі сторони з кокосовою койрою – вище середньої.
 •  GOLD – максимальне розслаблення на матраці і за рахунок великої кількості піни в різних поєднаннях, і завдяки 7-зональному пружинному блоку. До речі, пружинний блок тут максимально захищений подвійною стальною рамою з кутовим посиленням. Максимальна нагрузка на 1 спальне місце – 500 кг!
 • В матраці DELIGHT все просто – два основних блоки – ортопедична піна і латексована піна. Зручно, комфортно і майже найвищий цінник.

Всі матраци було підібрано відповідно до основних побажань: висока якість і середня жорсткість!

Як же обрати максимально підходящий ортопедичний матрац?

 1. Визначитись з типом основного блоку (пружинний чи безпружинний)
 2. Перевірити чи нема обмежень по висоті матраса у підйомного механізму ліжка
 3. Переглянути матраци на сайті виробників, почитати відгуки

Який ортопедичний матрац обрати?


Що, якщо сподобався певний ортопедичний матрац, але ціна занадто висока? Або якийсь компонент в його складі не подобається?

Матраців у виробників велика кількість, ми лише обрали максимально підходящі на наш погляд варіанти. Просто вкажіть нам на модель, яка сподобалась більше всього і ми звузимо коло пошуків до необхідних параметрів.

Якщо вам потрібен підбір за іншими параметрами чи розмірами – пишіть в коментарі або в будь-який мессенджер на номер +380957646644

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.