ПРО ЩО СЛІД ПОДУМАТИ, ПЛАНУЮЧИ НОВУ КУХНЮ

Якщо хочете заощадити свій час і нічого не забути при плануванні кухні, тоді беріть на озброєння наш список – ПРО ЩО СЛІД ПОДУМАТИ, ПЛАНУЮЧИ НОВУ КУХНЮ:

  1. Як ви уявляєте кухню своєї мрії? Яка вона?

Незважаючи на популярність сайту Pinterest, все ще є люди, які про нього не чули і не користуються. Це зручний сайт – натхнення, де можна збирати всі фото, що сподобалися в одну папку і повертатися до них, коли зручно. За запитом «дизайн кухні» можна знайти величезну кількість матеріалу – від ексклюзивних дизайнерських проектів до приватних рішень облаштування кухні своїми руками. Перегляньте сотні варіантів кухонь з усього світу і виберіть ідеї, які хотілося б повторити у себе на кухні. Їх надалі можна буде обговорити з дизайнером або конструктором вашої кухні.

  1. Визначте, хто на кухні головний? Хто найчастіше користується кухнею? Лівша чи правша? Це буде важливо при плануванні схем переміщення по кухні.
  2. Що ви робите на кухні: готуєте, обідаєте, збираєтеся з родиною поспілкуватися, дивиться телевізор, читаєте, приймаєте гостей …?
  3. Чи будете ви на кухні обідати і де розмістите обідній стіл, яку кількість людей мінімально і максимально можна буде за ним розмістити? Якщо обідня зона буде розташовуватися в вітальні, чи потрібен острів / півострів, щоб посидіти за чашкою кави?
  4. Чи є у вас домашні улюбленці і чи буде у них своє місце на кухні?
  5. Якою побутовою технікою та обладнанням ви користуєтеся? Напишіть список, він дозволить не забути нічого важливого:

– яка мийка (з крилом-сушаркою, з 2 чашами, квадратна, кругла)?

– плита (газ, електро, індукція)?

– духовка, СВЧ, холодильник, кавомашина або кавоварка, чайник, мультиварка, міксер, тостер, ТВ, очисник води, подрібнювач відходів, пральна машина ……?

  1. Які продукти і в якій кількості будуть зберігатися на кухні? Чи потрібен ящик під картоплю?
  2. Скільки і якого посуду буде розміщуватися на кухні (повсякденного, святкового). Чи буде буфет? Фасади зі склом? Відкриті ніші та полиці?
  3. Які системи освітлення хотілося б на кухні?
  4. І повертаючись до першого пункту: В яких кольорах, колірних поєднаннях ви бачите свою кухню?

Відповівши на ці питання у вас вже сформується розуміння, якою має бути ваша кухня. А далі приходите до дизайнера або конструктора, щоб створити і реалізувати цей проект.

НАШІ КУХНІ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.